SEO monitorings

Klientiem, kas paši vēlas veikt SEO, kā arī SEO konsultantiem un uzņēmumiem, kas veic SEO savu klientu mājas lapām vai interneta veikaliem, piedāvājam izmantojot mūsu SEO monitoringa sistēmu.

Lai piekļūtu monitoringa sistēmai, jums ir nepieciešams reģistrēties (to jūs varat izdarīt sadaļā Reģistrēties). Pēc reģistrēšanās vienas darba dienas laikā mūsu darbinieki apstiprinās jūsu reģistrāciju un jūs saņemsiet e-pasta ziņu, kas līdz ar doto brīdi varat piekļūt mūsu sistēmai.

Pēc ielogošanās sistēmā, jūs varēsiet bez maksas veikt monitoringu 1 domēnam un 2 atslēgvārdiem, bet, ja nepieciešams monitorēt vairāk domēnus vai vairāk atslēgvārdus (proti, Google, Bing vai Yandex pozīcijas, kurās atrodas Jūsu mājas lapa), piedāvājam izmantot vienu no 4 papildus monitoringa plāniem - sīkāka informācija par to apjomiem un izcenojumiem ir atrodama sistēmā pēc ielogošanās sadaļā "Maksājumi".

Ja jums rodas kādi jautājumi saistībā ar SEO monitoringa sistēmas darbību, tad droši rakstiet uz e-pasta adresi gatis@seoportal.eu.