Reģistrācijas kārtība

Reģistrācijas kārtība SEOportal.eu sistēmā ir sekojoša:

 1. Reģistrēšanās SEOportal.eu sistēmai ir bezmaksas.
 2. Reģistrējoties Jums ir jāaizpilda obligāti aizpildāmie lauki reģistrācijas formā.
 3. Pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas mūsu darbinieki pārbaudīs Jūsu reģistrācijas datus un apstiprinās reģistrāciju, ja reģistrācijas dati būs korekti, vai noraidīs to, ja tie izrādīsies nekorekti. Pēc Jūsu reģistrācijas pārbaudes un statusa nomaiņas Jūs saņemsiet e-pasta vēstuli, kurā būs norādīti pieejas dati sistēmai (ja reģistrācija būs apstiprināta).
 4. Reģistrācijas apstiprināšanas gadījumā Jūs varēsiet piekļūt sistēmai un veikt sekojošas darbības:
  • pievienot 1 domēna vārdu un domēna vārdam neierobežotu skaitu URL – katram URL tiks ik dienu attēlots aktuālais Google PageRank, kā arī saglabāta Google PageRank vēsture un to būs iespējams aplūkot grafiski;
  • pievienot kopumā 6 atslēgvārdus, kuriem Jūs vēlēsieties noteikt rangu Google meklētājā – katram atslēgvārdam tiks ik dienu attēlota aktuālā ranga pozīcija, kā arī saglabāta rangu vēsture un to būs iespējams aplūkot grafiski;
  • izvēlēties vairākas Google versijas (piemēram, Google.lv, Google. ee u.c.) un Google interfeisa valodas (piemēram, Google.lv krieviski), kurās noteikt atslēgvārdu gangu.
 5. Lai izmantotu SEOportal.eu sistēmas pilnu funkcionalitāti (izvietotu reklāmas saites), Jums būs nepieciešams pieteikties sistēmā šim pakalpojumam, norādot nepieciešamos rekvizītus, Jums automātiski tiks izstādīts rēķins un pēc tā apmaksas Jums būs pieejama reklāmas izvietošanas opcija.
 6. Piesakoties reklāmu izvietošanas (pirkšanas) opcijai, Jūs piekrītat SEOportal.eu reklāmu izvietošanas noteikumiem.
 7. Lai izvietotu reklāmu, Jums būs jāizvēlas atslēgas vārds (-i), jānorāda URL, uz kuru reklāmas saite vedīs, jānorāda title parametrs saitei (kas rādīsies uzbraucot ar peli – maksimālais title parametra garums ir ierobežots līdz 50 simboliem), jāizvēlas reklāmas budžets un jānorāda tīmekļa vietnes, kurās Jūs vēlaties izvietot reklāmu. Pēc tam, kad to būsiet veikuši, mūsu darbinieki vienas darba dienas laikā pārbaudīs šos datus un apstiprinās tos, ja tie atbildīs reklāmas izvietošanas noteikumiem, vai noraidīs, ja tiks atrastas neatbilstības.
 8. Reklāmas apstiprināšanas gadījumā, sākot ar nākamo dienu reklāma tiks izvietota Jūsu izvēlētajās tīmekļa vietnēs.
  • Ja turpmāk veiksiet izmaiņas reklāmas saturā (piemēram, nomainīsiet URL), tad šīs izmaiņas tiks atkārtoti pārbaudītas no mūsu darbinieku puses.
  • Izmaiņu apstiprināšana neattieksies uz reklāmas budžeta vai izvēlēto tīmekļa vietņu (kurās tiks izvietota Jūsu reklāma) izmaiņām.
 9. SEOportal.eu patur tiesības reģistrētā lietotāja nosaukumu un logo izmantot savos reklāmas materiālos.