pozīcijas noteicējs
Google, Bing un Yandex pozīciju noteicējs question

Bezmaksas atslēgvārdu pozīciju noteicējs pārbauda tīmekļa vietnes pozīciju Google.lv meklētājā pēc parametra "visā internetā" (latviešu valodas interfeisā), kā arī Bing.com meklētājā pēc noklusētā parametra "starptautisks" un Yandex.ru meklētājā pēc parametra "bez reģiona".
Lai noteiktu atslēgvārdu pozīcijas citās Google, Bing vai Yandex versijās un interfeisa valodās (piemēram, Google.lt "attiecīgajā valstī" krievu valodas interfeisā), lūdzam reģistrēties bezmaksas monitoringa sistēmai.

Page Authority & Domain Authority noteicējs question

Šis online noteicējs pārbauda šobrīd aktuālos Jūsu ievadītā URL divus būtiskus SEO raksturlielumus, ko ir izstrādājuši SEOmoz - Page Authority un Domain Authority.
Domain Authority pēc būtības norāda visa domēna kopējo konkurētspēju pēc 100 punktu logaritmiskas skalas, analizējot un apkopojot vairākus desmitus tradicionālo SEO raksturlielumu.
Page Authority pēc būtības norāda konkrētās sadaļas (URL) konkurētspēju pēc 100 punktu logaritmiskas skalas, analizējot un apkopojot vairākus desmitus tradicionālo SEO raksturlielumu.

 
jaunumi

Google sākot ar 1.septembri neatbalstīs noindex direktīvas robots.txt failos

Vakar, 2.jūlijā, Google oficiāli paziņoja, ka kopš šā gada 1.septembra vairs netiks atbalstītas (ņemtas vērā) noindex u.c. specifiskas direktīvas jeb norādes robots.txt failos.

Tas nozīmē, ka gadījumā, ja robots.txt failā tika izmantotas norādes, kas liedza Googlebot iekļaut kādas konkrētas URL adreses vai veselu URL adrešu bloku jeb direktoriju meklēšanas rezultātos, kopš 1.septebra tās vairs netiks ņemtas vērā. Šī iemesla dēļ būs jāizvēlās kāds cita veida ierobežojums, kas varētu būt:

1 - noindex norāde robots meta tagā

2 - disallow izmantošana robots.txt failā

3 - 404 vai 410 HTTP statusa kods

4 - paroles pieprasīšana

5 - URL adrešu izņemšana no Google meklēšanas rezultātiem izmantojot Search Console funkcionalitāti


« Atpakaļ
kontakti

Ja Jums ir radušies jautājumi saistībā ar sistēmas darbību, rēķinu izstādīšanu vai apmaksu, līgumiem, kā arī tehniska rakstura jautājumi, vai arī Jūs vēlaties kļūt par mūs partneri, lūdzam sazināties ar mūsu SEO projektu vadītāju:

E-pasts: gatis@seoportal.eu
Tālruņa nr.: (+371) 2021 9523

Mūsu biroja atrašanās vieta:
Cēsu iela 31, II korpuss - 3.ieeja, 2.stāvs (Barona kvartāls)
Rīga