pozīcijas noteicējs
Google, Bing un Yandex pozīciju noteicējs question

Bezmaksas atslēgvārdu pozīciju noteicējs pārbauda tīmekļa vietnes pozīciju Google.lv meklētājā pēc parametra "visā internetā" (latviešu valodas interfeisā), kā arī Bing.com meklētājā pēc noklusētā parametra "starptautisks" un Yandex.ru meklētājā pēc parametra "bez reģiona".
Lai noteiktu atslēgvārdu pozīcijas citās Google, Bing vai Yandex versijās un interfeisa valodās (piemēram, Google.lt "attiecīgajā valstī" krievu valodas interfeisā), lūdzam reģistrēties bezmaksas monitoringa sistēmai.

Page Authority & Domain Authority noteicējs question

Šis online noteicējs pārbauda šobrīd aktuālos Jūsu ievadītā URL divus būtiskus SEO raksturlielumus, ko ir izstrādājuši SEOmoz - Page Authority un Domain Authority.
Domain Authority pēc būtības norāda visa domēna kopējo konkurētspēju pēc 100 punktu logaritmiskas skalas, analizējot un apkopojot vairākus desmitus tradicionālo SEO raksturlielumu.
Page Authority pēc būtības norāda konkrētās sadaļas (URL) konkurētspēju pēc 100 punktu logaritmiskas skalas, analizējot un apkopojot vairākus desmitus tradicionālo SEO raksturlielumu.

 
jaunumi

Google meklēšanas rezultātos 2 reizes paplašināts meta description apjoms

Šodien ievērojām jaunumu Google meklēšanas rezultātos saistībā ar meta description tagā esošās informācijas attēlojumu. Ja iepriekš informācija no meta description taga tika attēlota maksimums 2 rindiņās, tad šodien tā tika attēlota 3 vai pat 4 rindiņās. Attiecīgi kā ierasts, ja meklējamajam atslēgvārdam vai frāzei meta description tagā esošā informācija nebija atbilstoša, tad tika attēlots cits gabals no konkrētās sadaļas tekstuālās informācijas.

Zemāk screenshots (nospiediet uz tā lai apskatītu to pilnā izmērā)


« Atpakaļ
kontakti

Ja Jums ir radušies jautājumi saistībā ar sistēmas darbību, rēķinu izstādīšanu vai apmaksu, līgumiem, kā arī tehniska rakstura jautājumi, vai arī Jūs vēlaties kļūt par mūs partneri, lūdzam sazināties ar mūsu SEO projektu vadītāju:

E-pasts: gatis@seoportal.eu
Tālruņa nr.: (+371) 2021 9523

Mūsu biroja atrašanās vieta:
Cēsu iela 31, II korpuss - 3.ieeja, 2.stāvs (Barona kvartāls)
Rīga